Portyk Architekci

DLACZEGO MY?

SZYBKA ANALIZA CHŁONNOŚCI DZIAŁKI

Mamy świadomość, że okazja na rynku nieruchomości (działka pod inwestycję) jest dobrem rzadkim, które wymaga podjęcia szybkiej decyzji przez Inwestora o jej zakupie. Standardowo wykonanie dokumentacji w zależności od skali tematu zajmuje nam już od 2 dni. W sytuacjach wymagających szczególnej uwagi za dodatkową bonifikatą, jesteś w stanie mocno skoncentrować nasze siły na powierzonym zadaniu. Rezultatem jest analiza chłonności działki wykonana już od 48 godzin, co owocuje tym, że wspólnie z klientem wyprzedzamy konkurencję. W przypadkach ekstremalnych potrafimy przygotować analizę chłonności działki w nocy lub w weekend.

DO 3% WIĘCEJ PUM

Projektowane przez nas inwestycje są zoptymalizowane pod względem wielkości komunikacji, pomieszczeń technicznych oraz klatek schodowych obsługujących budynek, co pozwala na uzyskanie atrakcyjnego współczynnika PUM/PC – ok. 0,68-0,72. Dodatkowo wiemy, jak zwiększyć powierzchnię użytkową mieszkań co skutkuje uzyskaniem do 3% więcej PUM na tle konkurencji.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA PROJEKTOWE

Codziennością dla naszej pracowni jest obsługa osiedli mieszkaniowych, gdzie wszystkie standardy są mocno wyśrubowane. W takich przypadkach stosowanie nowoczesnych technologii i rozwiązań projektowych jest wręcz koniecznością. Dzięki doświadczeniu, które w ten sposób zdobywamy, jesteśmy w stanie zaproponować klientowi lepiej zoptymalizowane propozycje projektowe, a to z kolei potrafi przynieść realne korzyści. Ostatni z takich zabiegów spowodował, że nasza analiza na tle konkurencji uzyskała więcej powierzchni użytkowej o 106 m2.

TERMINOWOŚĆ - NA NAS MOŻNA LICZYĆ!

Brak dotrzymania terminu przez projektantów to jedna z większych bolączek inwestorów. Nasza filozofia współpracy opiera się na partnerstwie, a co za tym idzie stawiamy na szczerość i wspólne zrozumienie. W ten sposób ustalamy terminy, których będziemy w stanie dotrzymać, a druga strona rozumie z czego one wynikają. W razie potrzeby jesteśmy w stanie przemodelować naszą wewnętrzną kardę w taki sposób, aby dostateczna ilość pracowników pochyliła się nad tematem, dzięki czemu spełnimy oczekiwania inwestora. Dzięki temu podejściu klient może być pewien, że analiza chłonności działki zostanie wykonana na czas.

KOORDYNATOR TEMATU

Opiekun tematu dba o cały proces projektowy - w tym o realizację analizy chłonności. Powierzamy to zadanie naszym najlepszym ludziom, którzy nie tylko posiadają pełną wiedzę projektową, ale wykazują się też odpowiednimi cechami interpersonalnymi wymaganymi na tym stanowisku. Wyznaczony Koordynator jednoczy zespół, deleguje zadania wewnątrz pracowni i raportuje postępy prac do Inwestora. To rozwiązanie przyśpiesza wydanie analizy chłonności terenu.

DOŚWIADCZENIE

Jako biuro projektowe, które ma kilkanaście lat doświadczenia na polskim rynku, świadczymy pełen zakres usług potrzebnych do realizacji przedsięwzięcia jakim jest zabudowa działki. Zaczynając od analizy chłonności działki, przez reprezentowanie klienta w urzędach, wykonywanie dodatkowych ekspertyz, projektowanie, po nadzory budowlane oraz materiały sprzedażowe.

Portyk Architekci

ANALIZA CHŁONNOŚCI TWOJEJ DZIAŁKI


Poznaj maksymalną powierzchnię użytkową budynku jaką można uzyskać na Twojej działce. Powierzchnia użytkowa budynku lub budynków jest uzależniona od zapisów Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Decyzji o Warunkach Zabudowy, a także od istniejących budynków na działkach sąsiadujących z analizowaną nieruchomością. Poznaj wszystkie uwarunkowania mające wpływ na zabudowę Twojej działki.

ZAMÓW ANALIZĘ